Jdi na obsah Jdi na menu
 


Operace horních víček

Nadá mi abych se nepodělila o vlastní zkušenost s  operací víček.

Dnes jsem 36 hodin po operaci  avše vám zde píši.

 

dsc00235.jpg

-dva dny po operaci-

Dnes je to 21 dní co jsme po operaci a je to úžas,vidím podstatně lépe než dřív,jizvyčky sice jsou ale mini.2 x denně si je mažu kolagenem a krémem a jsou čím dál menší.

Proč jsem na ní šla:

začala jsem mít problémy s viděním v šeru a ve tmě,a při koukání na blízko jsme musela hodně nadzvedávat obočí abych vše řádně viděla a tím se mi ačaly dělat vrásky na čele.

Neměla jsem extrémní převys volné kůže,ale něco tam bylo a to vadilo.

Asi 5 dní před operací jdete k lékaři ,který bude opraci provádět na konzultaci.

Ten vám řekne ,že den před oprací máte brát 3x denně ascorutin.

-já ho začala brát již v den konzultace a také jsem si koupila wobenzym ,který jsem brala

3x denně 2 tablety,-to aby jste neměli žádné modřriny a je fakt že nemám vůbec žádné.

Jak probíhala operace:

V ten den se klidně najezte,pokud jste jako ja stresový typ ,klidně si můžete vzit tabletku neurolu na uklidnění.Já se tohle dozvěděla až při operaci,takže před samotným zákrokem jsem měla tlak asi 300 na 300,měla jsem děsný strach.Po hezkých slovech paní doktorky jsem se zklidnila.

 

Po uložení dá doktor anestezi na tamponku na obě oči a pak začne opíchavat to oko kterým začne.Tak tohle byla fakt bolest nesmíte se hýbat aby vám neudělala modřinu.

pak už je vše pohoda,odstříhávání kůžičky je zvuk jako při stříhání nehtů.

Na den operace musíte mít zajištěný odvoz a doma potom odpočívat.Po příjezdu domu a zalepených víčkách,ve spod máte mezeru takže je vidět,se hlavně nesmíte předklánět a dvě noci spát z podloženou hlavou co nejvýš,aby se modřiny nerozjely na obličej.

Ráno po operci mi pani doktroka volala zda si naplast zvládnu  odlepit ,zvládla jsem a pak jsem si měla na rány na nést antibiotikový krém.Zvladla jsem také jesnže tahle mast způsobí mlhové vidění tak na to velký pozor.